شیوه های ارسال

تمام سفارشات در فروشگاه اینترنتی مبلک به روش های زیر ارسال می شوند، که بر اساس موقعیت خریدار، نوع و همچنین وزن محصول به صورت هوشمند در مراحل ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

  • برای جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی هنگام حمل و نقل کالاها، واحد لجستیک مبلک تمام سفارشات را که نیاز به بسته بندی مجدد دارند با لایه محافظ حبابدار به خوبی بسته بندی می کند.

ارسال اکسپرس مبلک

این روش برای تمام خرید های تسویه شده بالای 5 میلیون تومان  و با وزن زیر 10 کیلوگرم به سراسر کشور رایگان می باشد.

  • برای بهره مندی از ارسال رایگان باید حتما تمام مبلغ سفارش خود را پرداخت کرده باشید.


تیپاکس

یکی دیگر از روش های حمل کالا در فروشگاه اینترنتی مبلک تیپاکس می باشد، این شرکت خصوصی در بیش از 250 شهر کشور نمایندگی دارد. از مزایای این سرویس پستی می توان به ارسال سریع 24 تا 72 ساعته، امکان رهگیری آنلاین مرسولات و قیمت مناسب برای حمل کالاهای سنگین وزن اشاره کرد.

لیست شهرهای تحت پوشش تیپاکس

سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس

شعب تیپاکس


باربری

این روش برای وسایل بسیار سنگین و با وزن بالای 30 کیلوگرم پیشنهاد می شود، هزینه ارسال با باربری نسبت به سایر روش ها بسیار ارزانتر و مدت زمان رسیدن کالا بر اساس محدوده جغرافیایی بین 1 تا 3 کاری می باشد، برای پیگیری سفارشاتی که از طریق باربری ارسال می شوند، شماره تلفن باربری و همچنین شماره بارنامه برای شما ارسال خواهد شد.


پست

تمام محصولات کمپانی ایکیا (IKEA) از مبدا شهر بندرعباس به تمام نقاط کشور ارسال می شوند، و بنا به انتخاب مشتری امکان ارسال سفارشات با پست پیشتاز یا سفارشی وجود دارد، مدت زمان رسیدن کالا برای سرویس پیشتاز بین 1 تا 3 روز و سفارشی بین 2 تا 7 روز کاری بر اساس موقعیت و محدوده جغرافیایی می باشد.

سامانه رهگیری مرسولات پیشتاز و سفارشی

حساب کاربری

اینستاگرام مبلک

حساب کاربری منو بالا

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام