قوانین و ضوابط استفاده

در فروشگاه اینترنتی مبلک برای جلوگیری از هرگونه تقلب و سوء استفاده های احتمالی آی پی و کوکی های هر یک از کاربران ذخیره می گردد.

شرایط تعویض و بازگردانی کالا

اولین اصل فروشگاه اینترنتی مبلک، احترام گذاشتن به حق و حقوق مشتری بوده و  از این رو شرایطی برای بازگردانی و یا تعویض کالا ها بر اساس قوانین زیر برای تمام مشتریان محیا می باشد.

*مشتری پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ کالا، تا هفت روز کاری مهلت دارد تا سفارش خود را لغو کند، اگر کالا پیش از اعلام انصراف مشتری به مقصد او فرستاده شده باشد، به شرط پلم بودن بسته بندی و همچنین عدم استفاده پس گرفته خواهد شد.
*تامین کنندگان بسیاری از محصولات خود را بر اساس خواسته  و نیاز مشتری با طرح و رنگ دلخواه تولید می کنند، امکان انصراف از خرید این گونه محصولات فقط با کسر 30 درصد از مبلغ کل کالا امکان پذیر بوده و هزینه حمل آن نیز بر عهده مشتری می باشد.
*برای کالا هایی که سفارش ساخت و شخصی سازی نیستند، امکان انصراف از خرید تا قبل از ارسال کالا وجود دارد و وجه پرداختی به صورت کامل به حساب مشتری عودت داده می شود.
*هنگام تحویل کالا، مشتری موظف است بسته بندی کالا را باز کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل نماید، پس از دریافت کالا و تایید فاکتور هر گونه اعلام نقص و ایراد مورد قبول نمی باشد.
*در صورتی که کالای ارسال شده با کالای موجود در سایت مغایرت داشته باشد، تمام هزینه حمل و تعویض کالا به عهده مبلک می باشد.
*رنگ کالا ها در مانیتور های مختلف با اندکی تعییر مشاهده می شود، لذا برای انتخاب رنگ دلخواه خود حتما با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.