مجوزهای فعالیت

مجوزهای فعالیت فروشگاه اینترنتی مبلک

یک کسب و کار مجازی یا فروشگاه اینترنتی برای فعالیت قانونی خود در فضای کسب و کار مجازی کشور، نیازمند به اخذ مجوزهای فعالیت مانند نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) دو ستاره و نشان ملی ثبت (ساماندهی) از مراجع ذی ربط می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به صورت مستقیم توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاه های مجاز که مدارک خود را به صورت کامل ارائه داده باشند، اهدا می گردد و نشان ملی ثبت هم توسط وزارت ارشاد فقط به وبگاه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی داده می شود. فروشگاه اینترنتی مبلک برای جلب اعتماد سازی و رضایت مشتریان خود موفق به اخذ تمام مجوزهای مربوطه شده، که شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از آیکون های زیر به اطلاعات مربوط به هر یک از مجوزها دست پیدا کنید.

 نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره فروشگاه مبلکنشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال فروشگاه مبلک

برای دیدن هر مجوز بر روی آیکن مورد نظر کلیک نمایید

چرا نماد اعتماد الکترونیکی؟

نماد اعتماد الکترونیکی که با اختصار اینماد نامیده می شود، یک مجوز بسیار معتبر از سمت وزارت صنعت، معدن و تجارت برای فروشگاه های اینترنتی می باشد. با داشتن اینماد فروشگاه مربوطه باید تمام قوانین مربوط به تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کننده را رعایت کند. از جمله این قوانین می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • ارائه کالاهای اصلی و با اصالت
  • امکان برگشت کالا در صورت مغایرت یا مشکل فیزیکی
  • فروش کالاها با قیمت مصوب

درگاه مستقیم پرداخت اینترنتی از بانک معتبر و شناخته شده پاسارگاد

فروشگاه اینترنتی مبلک دارای درگاه مستقیم پرداخت اینترنتی از بانک پاسارگاد می باشد. درگاه مستقیم پرداخت تنها به فروشگاه های اینترنتی معتبر و قانونی از سوی بانک ها داده می شود، همانطور که در عکس زیر نیز مشاهده می کنید، نام و آدرس اینترنتی فروشگاه مبلک در بخش پرداخت درگاه الکترونیکی با شماره پذیرنده و شماره ترمینال اختصاصی آمده است.

 درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد

حساب کاربری

اینستاگرام مبلک

حساب کاربری منو بالا

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام